Главная » Учебники и рабочие тетради » Словари » 1-4 клас | Інтегрований cловник-довідник. Початкова школа. Українська мова.(тлумачний, орфографічний, орфоепічний, етимологічний,синонімів, антонімів, омонімів, фразеологічний, етнографічний), Спивак Т. К. | Весна


        

1-4 клас | Інтегрований cловник-довідник. Початкова школа. Українська мова.(тлумачний, орфографічний, орфоепічний, етимологічний,синонімів, антонімів, омонімів, фразеологічний, етнографічний), Спивак Т. К. | Весна

26.08.2019 - обновление информации о наличии и цене на товары Весна

Новинка


0x

 

В наличии: 300,0 шт.
Артикул: 978-617-686-585-8
Автор: Спивак Т. К.
Тип издания: Словник
Страниц: 464
Предмет: Українска мова і література
Мова: українська
Издательство: Весна (Харьков)
Клас: 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас
Вага (кг): 0,303
ОПТОВАЯ ЦЕНА 64,0 UAH (2,0 EUR)
ЦЕНА:
80,0 UAH (2,5 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

Пропонований вам посібник складається з тлумачного, орфографічного, орфоепічного, етимологічного словників, а також словника синонімів, антонімів, омонімів, фразеологічного (до якого увійшли прислів’я та приказки) та етнографічного словників.

 

Окрім цього словник містить ще й довідникову частину, у якій зібраний увесь теоретичний матеріал у схемах та таблицях, який вивчається учнями у початковій школі.

 

За допомогою нашого словника дитина зможе навчитися не тільки доречно використовувати слова у мовленні та під час виконання творчих робіт, але й навчиться їх правильно писати, вимовляти, ознайомиться із походженням слів, зробить свою мову яскравою та дотепною.

Посібник розрахований, в першу чергу, на учнів і вчителів початкової школи, їхніх батьків, а також може використовуватися для підготовки дитини до школи.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MTEyNjQwMT