Главная » Учебники и рабочие тетради » 1 класс | Учебники » 1 класс | Украинский язык учебники и тетради » 1 клас | Каліграфічний Зошит-шаблон (збільшений розмір) | Федієнко


        

1 клас | Каліграфічний Зошит-шаблон (збільшений розмір) | Федієнко

14.10.2018 - обновление товаров издательства Школа

Рекомендуем


0x

 

В наличии: 0,0 шт.
Артикул: 978-966-429-271-6
Автор: Федієнко В.
Тип издания: Зошит
Страниц: 12
Язык: Українська
Предмет: Українська мова та література
Издательство: Школа (Харьков)
ОПТОВАЯ ЦЕНА 10,4 UAH (0,3 EUR)
ЦЕНА:
13,0 UAH (0,4 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

 

Загальновідомим е той факт, що процес опанування навичок письма, особливо на першому етапі, — нелегка праця для дитини шести-семи років Надзвичайно важливим моментом стає вибір додаткового посібника для вироблення початкових графічних навичок, що враховує вікові фізіопогічні та психологічні особливості дітей молодшого шкільного віку.
Модернізована графічна сітка для навчання каліграфії та корекції почерку зберігає звичний для нас тип і склад ліній, проте має низку суттєвих відмінностей, у яких і полягає зміст удосконалення.
1. Уведено допоміжні часті похилі лінії через кожні 3—3,5 мм
2. На першому етапі навчання відстань між рядковими і міжрядковими лініями збільшується приблизно на двадцять—двадцять п'ять відсотків.
3. Кожна шоста, сьома або восьма похипа лінія зроблена товщою. Це розбиває графічну сітку на фрагменти, позбавляючи її монотонності і сприяючи концентрації уваги учнів на процесі письма.
Отже, дитині пропонується графічний шаблон, що являє собою густу похипу сітку, кожна чарунка якої призначена для вписування в неї елемента цифри, букви або з’єднання. Працюючи з таким шаблоном, дитина легше і швидше навчиться дотримуватися правипьного нахилу у процесі письма, однакової висоти і ширини букв, відстані між буквами, сповами і реченнями

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjMwOW