Главная » Учебники и рабочие тетради » Грамматика » 10-11 клас | Німецька мова. Граматичний практикум. ІІІ рівень | Бєлозьорова О. М.


        

10-11 клас | Німецька мова. Граматичний практикум. ІІІ рівень | Бєлозьорова О. М.

03.02.2020 - обновление товаров издательства Ранок


0x

 

В наличии: 200,0 шт.
Артикул: r-И383009УН
Автор: Бєлозьорова О. М.
Название курса: Граматичний практикум
Тип издания: Збірник задач і завдань
Уровень: Уровень 3
Переплет: М'яка
Страниц: 320
Предмет: Німецька мова
Издательство: Ранок (Харьков)
ОПТОВАЯ ЦЕНА 64,0 UAH (2,0 EUR)
ЦЕНА:
80,0 UAH (2,5 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник укладений відповідно до нової Програми одинадцятирічної школи з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприятиме більш повному опрацюванню граматичного матеріалу учнями в школі та вдома.
Для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю, вчителів німецької мови та всіх, хто вивчає німецьку.
Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник укладений відповідно до нової програми одинадцятирічної школи з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприятиме більш
повному опрацюванню граматичного матеріалу учнями в школі та вдома.
Для учнів 10—11 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю, вчителів німецької мови та всіх, хто вивчає німецьку.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODlhYTlkN