Главная » Учебники и рабочие тетради » 5 класс | Учебники » 5 класс | Украинский язык учебники и тетради » 5 клас | Українська мова і література. Тест-контроль, Ричко | Весна


        

5 клас | Українська мова і література. Тест-контроль, Ричко | Весна

26.08.2019 - обновление информации о наличии и цене на товары Весна


0x

 

В наличии: 300,0 шт.
Артикул: 978-617-686-570-4
Автор: Ричко О.П.
Тип издания: Збірник задач і завдань
Страниц: 112
Предмет: Українська мова і література
Мова: укр
Издательство: Весна (Харьков)
Серія: Тест-контроль
Вага (г): 0,173
Клас: 5 клас
ОПТОВАЯ ЦЕНА 32,0 UAH (1,0 EUR)
ЦЕНА:
40,0 UAH (1,3 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

Пропонований зошит призначен для здійснення вчителем поточного оцінювання (самостійної роботи) і тематичного контролю (тематичне оцінювання) навчальних досягнень з української мови та літератури. Зміст тестових завдань відповідає оновленим програмам з української мови та літератури (з урахуванням змін 2017 р.) і формату тестування що надасть учням можливості в процесі виконання ціх робіт психологічно адаптуватися і в подальшому успішно скласти ДПА і пройти ЗНО. Кожна самостійна й контрольна робота розраховані на два рівнозначних варіанти , які містять завдання початкового, середнього, достатнього й високого рівнів. Неодмінною рисою зошитів є зручність у їх використанні: усі роботі надруковано на відрізних аркушах, запропонована система оцінювання завдань суттєво полегшить перевірку робіт і заощадить час учителя.

 

До зошиту додається безкоштовний методичний посібник для вчителя (один на 10 примірників тест-контролю), який містить календарно-тематичне планування, тексти для контрольних диктантів, переказів, тексти аудіювання й читання мовчки ( з тестовими завданнями до них), а також перелік тем для написання творів з української літератури.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDJiYzVm