5 клас | Українська мова. Підручник | Глазова О. П.

08.08.2019 - Обновление информации и о цене и наличии Освита


0x

 

В наличии: 297,0 шт.
Артикул: 978-617-656-851-3
Автор: Глазова О. П.
Тип издания: Підручник
Язык: Українська
Класс: 5 клас
Предмет: Українська мова та література
Издательство: ВИДАВНИЧИЙ ДІМ ОСВІТА (Киев)
Год издания: 2018
ОПТОВАЯ ЦЕНА 117,0 UAH (3,7 EUR)
ЦЕНА:
130,0 UAH (4,1 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

Глазова О.П. Українська мова : підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою, ВД «Освіта», 272 с.
Підручник, що є складовою Навчально-методичного комплекту «Українська мова. 5 клас», відповідає вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти в галузі «Українська мова».
Завданням підручника є розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій.
В основу концепції підручника покладено формування мовної особистості учня у контексті розвитку навичок XXI століття. Як відомо, успішною в інформаційному суспільстві може стати людина, спроможна сприймати інформацію не механічно, а особистісно, самостійно інтерпретуючи й оцінюючи її залежно від власної картини світу, рівня культурного розвитку, віку та статі. Якість і результативність спілкування залежить від сформованості належного рівня мовної й комунікативної культури міжособистісних стосунків.
Головними ознаками особистості мають стати інтелект та знання. Проте громадянин інформаційного суспільства має виховувати і розвивати в собі такі якості, як соціальність, моральність, духовність.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTYzM