Главная » Учебники и рабочие тетради » 5 класс | Учебники » 5 класс | Всемирная литература учебники и тетради » 5 клас | Зарубіжна література. Підручник, нова програма 2018 | Ніколенко


        

5 клас | Зарубіжна література. Підручник, нова програма 2018 | Ніколенко

04.08.2019 - Обновление информации о наличии и цене на товары Грамота

Новинка


0x

 

В наличии: 276,0
Артикул: 978-966-349-664-1
Автор: Ніколенко О. М.
Тип издания: Підручник
Переплет: Тверда
Язык: Українська
Предмет: Зарубіжна література
Издательство: Грамота (Киев)
Год издания: 2018
ОПТОВАЯ ЦЕНА 126,0 UAH (3,9 EUR)
ЦЕНА:
140,0 UAH (4,4 EUR)

в корзину:
   

Полная спецификация

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти й оновленої програми із зарубіжної літератури для 5–9 класів (зі змінами 2017 р.), а також Концепції Нової української школи. Головна мета видання — формування предметних і ключових компетентностей учнів у процесі вивчення класичних і сучасних творів зарубіжної літератури. У підручнику вміщено інформацію про зарубіжних письменників, художні тексти (цілісно і в ключових епізодах), питання та завдання, спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, умінь роботи з інформаційно-цифровими ресурсами, навиків комунікації, лідерства та партнерства.

Видання сприятиме залученню учнів до здобутків художньої літератури різних країн і народів, підвищенню мотивації вивчення української та іноземних мов, відкриттю сучасного світу через культуру.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZjQ3NzJmN