Главная » Учебники и рабочие тетради » Хрестоматии » 6 клас | Світова література. Хрестоматія | Гарбуз


        

6 клас | Світова література. Хрестоматія | Гарбуз

Гарбуз В. М.

Рекомендуем

В наличии

 

Артикул: 978-966-2521-67-2
Автор: Гарбуз В. М.
Тип издания: Хрестоматія
Переплет: М'яка
Страниц: 448
Язык: Українська
Предмет: Світова література
Издательство: Весна (Харьков)
ОПТОВАЯ ЦЕНА 27,0 Грн
ЦЕНА:
30,0 Грн

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

"Світова література" - Хрестоматия для чтения по Мировой литературе для общеобразовательных школ Украины на украинском языке для 6 класса под редакцией Тараник-Ткачук.


Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано МОНмолодьспорту України

Автори: Гарбуз В. М.
Сторінок: 448
Колір: ч/б
Мова: Украiнська
Обкладинка: М'яка
Видавництво: Весна


Хрестоматію створено відповідно до нових навчальних програм для 11 - річної школи та за вимогами нової «Концепції літературної освіти», мета якої — «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».

Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.
Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики «Словник незрозумілих слів», «Це цікаво!», а також у кінці посібника розміщено розділ, у якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життєвого та творчого шляху письменників.
Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані питання, які допоможуть учневі краще засвоїти прочитане, щоб потім самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу. Такий тип завдань обов’язково наявний у тестовому зошиті ЗНО, тому практика виконання таких завдань буде надзвичайно доречною для учнів, що прагнуть у майбутньому складати зовнішнє незалежне оцінювання.
Видання розраховане на учнів 6 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.


Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjUwMDFmOD