Главная » Підручники та робочі зошити » 8 ~ Підручники та зошити » 8 клас ~ Хімія » 8 клас. Хімія. Тестовий контроль результатів навчання (Титаренко Н.В.), Літера


        

8 клас. Хімія. Тестовий контроль результатів навчання (Титаренко Н.В.), Літера

30.07.2021 - оновлення товарів

 

Новинка


0x
Артикул: 9789669450128
Автор: Титаренко Н.В.
Предмет: Хімія
Формат: 200х260
Рік видання: 2019
Обкладинка: М'яка
Вага: 0.1250 кг
Кількість сторінок: 48
Мова видання: Українська
Формат, мм: 200х260
Вид: Збірнінк завдань
Виробник: Літера
Країна виробник: Україна
Тип видання: Збірник завдань и завдання
Навчальний період: Середня школа (5-9 клас)
ОПТОВА ЦІНА 36,0 UAH (1,1 EUR)
ЦІНА:
43,7 UAH (1,4 EUR)

в корзину:
   

Опис

У цьом зошиті ви працюватімете з тестами й віконуватімете лабораторні роботи.

Перед початком тестування вчитель інформує учнів про длительность Виконання тесту, его вид (навчальний, для самоконтролю, контрольний), Кількість балів за правильне Виконання завдання, дает зразок перерахунку тестових балів в оцінюванні.

У тестах є частина завдання, среди якіх треба вібрато одну або кілька правильних Відповідей. Вибравши правильну відповідь, позначте ее будь-Якім знаком.

У тестах вміщено такоже завдання на встановлення відповідності. У ціх завдання ви маєте до шкірного запису лівої колонки, Позначення літерою, підібраті відповіднік, Позначення цифрою, з правої колонки. Потім Складення відповідність нужно Записати в таблицю, розміщену поряд Із завдання.

У завдання на визначення певної послідовності Дій ви маєте пронумеруваті Дії у встановленому вами порядку. Складення послідовність запішіть у таблиці, розміщену біля завдання.

У часть завдання тесту відповідь впішіть самостійно. Для цього спеціально відведено місце біля завдання.

У рубріці «Лабораторні Досліди» наведено роботи, Які ви віконуватімете у хімічному кабінеті. Пам'ятайте про необходимость Дотримання правил безпеки під час роботи з реактивами. Ретельно й уважний Вікон запропоновані вчителем Досліди. Охайна оформляйте їх у зошиті - и ві отрімаєте Кращі знання з хімії та високий бал з предмета.

Создано системой www.webareal.com.ua

ZTA3N2Zi