Главная » Учебники и рабочие тетради » 8 класс | Учебники » 8 класс | Трудовое обучение учебники и тетради » 8 клас | Трудове навчання (дівчата). Підручник (новав программа 2016) | Терещук


        

8 клас | Трудове навчання (дівчата). Підручник (новав программа 2016) | Терещук

Скоро в продаже

ВМЕСТЕ ДЕШЕВЛЕ


0x
В наличии

 

Артикул: 15032018-190
Автор: Терещук А. І.
Тип издания: Підручник
Переплет: Тверда
Язык: Українська
Предмет: Трудове навчання
Издательство: Літера (Київ)
ЦЕНА:
0,0 Грн

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

Підручник відповідає чинній навчальній програмі з трудового навчання і містить два блоки: «Технологія виготовлення швейних виробів», «Технологія виготовлення виробів інтер’єрного призначення».

Підручник складається з п’яти розділів, які знайомлять учнів з властивостями матеріалів хімічного походження, конструкційними матеріалами та їхніми властивостями, технологією виготовлення швейних виробів, дизайном предметного середовища, технологією виготовлення виробів інтер’єрного призначення; містять відомості про основи техніки, технології та проектування побутової діяльності.

Структура підручника має раціональну послідовність у розміщенні як основного, так і другорядних текстів. В основну частину підручника включено теоретичний матеріал, який стосується основних властивостей матеріалів, техніки і технології їх обробки, а також практичного втілення у вигляді опису технології виготовлення конкретних об’єктів праці. Другорядний текст диференційовано за такими рубриками: «Цікаво знати», «Запам’ятай – важливо», «Довідка», «Порада», «Виконай з дорослими», які винесено на береги підручника. Додатковий матеріал вдало доповнює основні поняття, що розкриваються в підручнику, що є доречним і дидактично виправданим.

Для ефективного користування підручником розроблено систему позначок «Путівник учня», який дозволяє швидко знаходити та обирати матеріал для самостійного опрацювання, практичної роботи з дорослими, засвоєння основних понять, передбачених навчальною програмою.

У розділі «Дизайн предметного середовища» запропоновано технологічну послідовність виготовлення достатньої кількості цікавих і корисних об’єктів праці. Наведені практичні роботи і пропоновані для виготовлення вироби дають змогу обрати той виріб чи технологію, які найбільш повно відповідають інтересам учениці.

У рубриці «Застосуй на практиці» теоретичні знання, що розкриваються в основному тексті параграфа, пропонується втілити в цікавих та водночас простих і доступних виробах.«ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (обслуговуючі види праці)»

Підручник відповідає чинній навчальній програмі з трудового навчання і містить два блоки: «Технологія виготовлення швейних виробів», «Технологія виготовлення виробів інтер’єрного призначення».

 

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjdhYzI5