Главная » Учебники и рабочие тетради » 8 класс | Учебники » 8 класс | Украинский язык учебники и тетради » 8 клас | Українська мова. Підручник (нова програма 2016) | Караман


    

8 клас | Українська мова. Підручник (нова програма 2016) | Караман

ВМЕСТЕ ДЕШЕВЛЕ


0x
В наличии

 

Артикул: 15032018-187
Автор: Караман С. О.
Тип издания: Підручник
Язык: Українська
Предмет: Українська мова і література
Издательство: Літера (Київ)
Год издания: 2016
ЦЕНА:
0,0 Грн

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

Підручник містить вичерпний обсяг матеріалу з передбачених програмою тем, який відповідає віковим особливостям учнів. Оптимальна кількість запропонованих у підручнику рубрик спрямована на реалізацію комунікативного підходу до навчання української мови, задає чіткий алгоритм роботи вчителя й учнів з підручником і корелюється з видами мовленнєвої діяльності учнів; лаконічні позначки мають прикладний характер і допомагають організувати роботу, зокрема забезпечити диференційований підхід.
Прикметною ознакою підручника є наявність у ньому значної кількості сучасних текстів, що порушують цікаві й актуальні для восьмикласників проблеми, мають значний навчальний, розвивальний і виховний потенціал. Крім того, тексти дібрано так, що вони відображають історію і сьогодення різних регіонів України.
Наприкінці кожного параграфа вміщено словникові диктанти для повторення вивчених орфограм, слова для вправляння у наголошуванні, а також рубрику «Культура мовлення», покликану допомогти вдосконаленню усного й писемного мовлення учнів. Посилання на інтернет-джерела (різноманітні електронні словники, довідники, українознавчі, просвітницькі ресурси тощо), подані в підручнику, стануть у нагоді як учителеві, так і учням.
У підручнику реалізовано підхід, за якого кожен урок дає змогу не тільки оволодіти певними знаннями й мовними уміннями, а й стає уроком зв’язного мовлення, критичного мислення, розвитку інтелектуальних здібностей, свідомого й відповідального ставлення до вивчення рідної мови.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Y2E4Y