Главная » Книга в подарок » Медицина и здоровье » Книга "Альцгеймер — не вирок! ReCODE: перша програма лікування й профілактики спаду когнітивних функцій", | Эксмо, АСТ


        

Книга "Альцгеймер — не вирок! ReCODE: перша програма лікування й профілактики спаду когнітивних функцій", | Эксмо, АСТ

21.10.2019 - Обновление информации о наличии и цене на Эксмо-АСТ

Новинка


0x

 

В наличии: 10,0 шт.
Артикул: 9786177559299
Количество страниц: 350
Вес: 0.35
Издательство: BookChef
Год издания: 2018
Ширина: 128
Высота: 200
Авторы: Дейл Бредесен
ОПТОВАЯ ЦЕНА 145,0 UAH (4,5 EUR)
ЦЕНА:
170,0 UAH (5,3 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

У книжці «Альцгеймер — не вирок!», що змінює парадигму, доктор медицини Дейл Бредесен наводить найдієвіші поради щодо профілактики, запобігання, а можливо, й перемоги в двобої з хворобою Альцгеймера.
У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера — це не лише одне захворювання, як наразі вважають, а аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати «скорочення» в мозку і знизити когнітивні функції. У протоколі ReCODE, що є результатом понад 20 років досліджень деменції, автор наводить рекомендації щодо відновлення балансу метаболічних чинників шляхом зміни способу життя, приймаючи різноманітних вітамінів, і зміни раціону харчування, підвищення фізичної активності й зниження стресових ситуацій. Результати дотримання рекомендацій вражають! Із перших десяти пацієнтів дослідження дев’ятеро показали значне поліпшення когнітивних функцій уже через 3–6 місяців.
«Альцгеймер — не вирок!» дарує нові надії широкому загалу пацієнтів, няням, лікарям і лікувальним центрам, дає змогу зазирнути всередину науки і пропонує покроковий план, який фундаментально змінить наше сприйняття хвороби Альцгеймера і навіть те, що ми про неї думаємо.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Y2Y3YWU3Ym