Главная » Дошкольнику от 2 до 6 лет » Правила поведения » Книга "Велика книга правил для малят" | Пегас


        

Книга "Велика книга правил для малят" | Пегас

02.12.2019 - Обновление информации о наличии и цене Склад

Новинка


0x

 

В наличии: 6,0 шт.
Артикул: 9789669135162
Мова: українська, російська
Жанр: Правила поведения
Серія: Золота колекція
Розміри: 225х300 мм
Сторінок: 224 (крейдований папір)
Видавництво: Пегас
ОПТОВАЯ ЦЕНА 181,0 UAH (5,7 EUR)
ЦЕНА:
279,0 UAH (8,7 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

«Велика книга правил для малят» — саме той випадок, коли виховання дітей неможливе без продуманої яскравої книги. Тільки з нею створюється та особлива атмосфера довірливого, вдумливого,  по-домашньому затишного спілкування дорослих і дітей. Можна разом почитати повчальні віршики, пограти в запропоновані на її сторінках ігри, помалювати, виконуючи завдання, а ще — поспівчувати зубному болю крокодила, якому ліньки було чистити зуби, порадіти за маленьке мишенятко: воно навчилося пекти пиріжки…

 

Та й взагалі, можна придумувати всілякі кумедні історії про поведінку в «товаристві» звірят з великих яскравих картинок нашої книжки. І що ще важливо — поміркувати над прочитаним. Усе це Ви якраз і знайдете у «Великій книзі правил для малят».

Наша книга — справді особливе видання, за допомогою якого можна пояснити правила поведінки та обмеження, заведені в нашому суспільстві. Спробуй-но розтлумач малюкові без такої книжки під рукою правила дорожнього руху та етикету, а також категоричну заборону спілкування із незнайомцями, щоб йому було зрозуміло і не нудно. Для батьків просто потрібен надійний, перевірений помічник, яким є це видання про правила поведінки.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NzVjZ