Главная » Книга в подарок » Медицина и здоровье » Книга "Внутрішня історія. Серце — найважливіший орган нашого тіла", Й. Г. Борстель | КСД


        

Книга "Внутрішня історія. Серце — найважливіший орган нашого тіла", Й. Г. Борстель | КСД

21.10.2019 - Обновление информации о наличии и цене Склад

Новинка


0x

 

В наличии: 3,0 шт.
Артикул: 9786171250758
Страниц: 256
Язык: украинский
Серия: Внутрішня історія
Обложка: переплет
Вес: 242 гр.
Формат: 135х205 мм
Издательство: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Год издания: 2018
ISBN: 978-617-12-5075-8
Aвтор: Й. Г. Борстель
Оригинальное название: Herzachen kann man nicht Maehen
Язык оригинала: немецкий
Переводчик(и): С. В. Зубченко
ОПТОВАЯ ЦЕНА 108,0 UAH (3,4 EUR)
ЦЕНА:
120,0 UAH (3,8 EUR)

в корзину:
  шт.  

Полная спецификация

Всі таємниці нашого серця розкрито!Наше серце — це сонце. Довкола нього обертаються планети-органи. І варто серцю дати збій, як усі інші процеси в організмі почнуть виходити з ладу. Перед вами — неймовірна та захоплива історія, в якій автор ділиться невідомим фактами про найвідоміший орган, його будову, хвороби та їхню профілактику.Як підтримувати серце в тонусі? Чи залежить його робота від харчування і які продукти варто виключити зі свого щоденного раціону? Як попередити інфаркти, інсульти та інші кардіологічні захворювання? Чому нещасливе кохання насправді здатне розбити серце? Як нашому «мотору» вдається невтомно працювати без відпустки та вихідних? Чому серце називають «командним гравцем»? Які наші звички допомагають, а які шкодять серцю? Автор відповідає на всі ці та багато інших запитань простою мовою, чергуючи анатомічні й фізіологічні описи та теорію з цікавими оповідками, практичними порадами і кумедними випадками з власного життя.Про автора:

Йоганнес Гінріх фон Борстель — німецький кардіолог та популярний письменник, багато років працював лікарем швидкої допомоги. Його книжка стала бестселером та справжньою сенсацією, її перекладено понад 10 мовами.

Отзывы о товаре

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGM1Nz