КОНТАКТЫ

Интернет-магазин "Книги 1886"
г. Киев, ул. Вербовая 17
тел.: (066) 49-555-31
факс: (093) 925-25-69
напишите нам
(068) 965-12-50 - Viber

НОВОСТИ

arr3Харлан Эллисон, писатель-фантаст, умер на 84 году жизни 30.06.2018 Харлан Эллисон, яростно плодовитый писатель, чья научная фантастика и фантастические... arr3Oxford English Dictionary просит членов общественности представить региональные слова22.06.2018. Oxford University Press просит представителей общественности предоставить местные слова,... arr3Amazon под огнем за удаления рецензий на книги16.06.2018 Amazon попала под огонь за удаление отзывов из своих списков онлайн-книг, а у некоторых... arr307.03.2018 Повышение цен Pearson Longman Дорогие посетители и клиенты нашего магазина! Сообщаем Вам о плановом подорожании учебников по... arr306.02.2017 об образовании в ЯпонииТрадиционное образование в Японии В течении многих последних лет Япония занимает первое место в... arr312.12.2016 добавлен плейлист Детская литератураУважаемые посетители интернет-магазина knigi1886! Сообщаем Вам, что с 12.12.2016 на нашей... arr328.11.2016 добавлены новые видеообзоры для 1, 2 и 3 классаУважаемые клиенты интернет-магазина KNIGI1886! Информируем Вас о том, что команда нашего... arr3С новым 2016 годом Knigi1886.com.ua поздравляет Вас с наступающим Новым годом! Искренне желаем Вам в будущем... arr3Школьная Ярмарка в ТЦ "Аркадия"С 15 августа по 6 сентября 2015 года в Киеве по адресу Днепровская набережная, 33, в ТЦ "Аркадия"... arr3АКЦИЯ "С 8 МАРТА"Милые женщины! Наш магазин поздравляет Вас С ПРАЗДНИКОМ ВЕСНЫ И ЦВЕТОВ !!! А чтобы ваши любимые и... arr3Добавлен новый ассортимент пазлов CastorlandУважаемые клиенты и посетители нашего интернет- магазина! Спешим сообщить Вам, что...

Главная » Руководства по ремонту » Ford » Книги по ремонту Ford Fusion

Книги и руководства по ремонту и инструкции по эксплуатации Ford Fusion (Форд Фьюжн)

Купить книгу по ремонту <strong>Ford Fusion</strong> - ремонт, эксплуатация, техническое обслуживание, электросхемы, каталог деталей


UAH
UAH
ПараметрыРуководство по эксплуатации автомобилей Ford Fusion - Книги по ремонту и техническому обслуживанию автомобилей Форд Фьюжн в интернет-магазине knigi1886 - краткий обзор по издательствам:


У книзі наведені приклади несправностей і методи їх усунення.

У книзі міститься докладна інформація про пристрій автомобіля, про способи диагоности.

Бензинові двигуни Duratec: 1242 см3, 1297 см3, 1388 см3 і 1596 см3.

У книзі міститься інформація про способи діагностики та ремонту вузлів.Важливою перевагою даного довідника є його кольорове поліграфічне виконання, адже саме від того, наскільки продуманими і якісними малюнками або фото забезпечена автолітература, залежить те, наскільки зручно буде використовувати книгу на практиці. Спеціально для цього видання було зроблено більше 3000 професійних кольорових ілюстрацій, які пояснюють і доповнюють основний текст. Крім того, дане книга по ремонту Форд Фієста / Ф'южн написано компетентними фахівцями в області автомеханіки, які зуміли доступно і докладно викласти вичерпні відомості, затребувані будь-яким водієм або працівником майстерні. В мануалі також є інформативне додаток, а логічна компонування тексту дозволяє моментально знайти потрібну інформацію. У першому інформаційному блоці посібника містяться загальні відомості, необхідні для того, щоб успішно освоїти подальшу прикладну інформацію. Наприклад, докладно розглядається пристрій ззовні та зсередини, а також описані всі важливі прилади, агрегати, системи Форда, включаючи їх місце розташування, призначення, складові частини, принципи дії. Це допоможе водієві як можна краще орієнтуватися в машині, і діяти безпомилково. Цьому сприяє і детальна кольорова інструкція з експлуатації FORD FIESTA / FUSION, з якої навіть досвідчений автомобіліст зможе почерпнути важливі і нові для себе відомості. Загальні положення технічного обслуговування авто, а також огляд всіх профілактичних процедур та їх регламент, містяться в окремій главі, адже саме грамотне ТО є запорукою максимально тривалого терміну справної служби автомобіля. Звичайно, вирушаючи в далеку подорож, не хочеться думати про можливих поломок, які можуть стати причиною розладу планів водія, проте краще всього, якщо у нього з собою буде запропоноване практичне посібник.

Видавництво «За кермом» добре відомо тим, хто небайдужий до автомобілів і цікавиться як суто прикладними відомостями про ремонт і експлуатації тієї чи іншої моделі, так і світом машин в цілому. Нова серія «Економимо на сервісі» своєю назвою говорить сама за себе. Ці чудові книги призначені для активних користувачів, які хочуть краще знати і розуміти свій автомобіль і своїми силами вирішувати завдання в рамках ТОЙ чи експлуатації. Пропоноване посібник «Ford Fusion - економимо на обслуговуванні» включає 92 сторінки і є, по суті, ілюстрований альбом, де на кожній чіткої фотографії з необхідними поясненнями показані різні дії з машиною, дані корисні рекомендації. Даний мануал відрізняється надійним палітуркою і хорошою білим папером, тому, якщо Ви подаруєте його, одержувач оцінить книгу по достоїнству, тим більше, що основний текст складали професіонали.

MjBjNzc3