КОНТАКТЫ

Интернет-магазин "Книги 1886"
г. Киев, ул. Вербовая 17
тел.: (066) 49-555-31
факс: (093) 925-25-69
напишите нам
(068) 965-12-50 - Viber

НОВОСТИ

arr3Харлан Эллисон, писатель-фантаст, умер на 84 году жизни 30.06.2018 Харлан Эллисон, яростно плодовитый писатель, чья научная фантастика и фантастические... arr3Oxford English Dictionary просит членов общественности представить региональные слова22.06.2018. Oxford University Press просит представителей общественности предоставить местные слова,... arr3Amazon под огнем за удаления рецензий на книги16.06.2018 Amazon попала под огонь за удаление отзывов из своих списков онлайн-книг, а у некоторых... arr307.03.2018 Повышение цен Pearson Longman Дорогие посетители и клиенты нашего магазина! Сообщаем Вам о плановом подорожании учебников по... arr306.02.2017 об образовании в ЯпонииТрадиционное образование в Японии В течении многих последних лет Япония занимает первое место в... arr312.12.2016 добавлен плейлист Детская литератураУважаемые посетители интернет-магазина knigi1886! Сообщаем Вам, что с 12.12.2016 на нашей... arr328.11.2016 добавлены новые видеообзоры для 1, 2 и 3 классаУважаемые клиенты интернет-магазина KNIGI1886! Информируем Вас о том, что команда нашего... arr3С новым 2016 годом Knigi1886.com.ua поздравляет Вас с наступающим Новым годом! Искренне желаем Вам в будущем... arr3Школьная Ярмарка в ТЦ "Аркадия"С 15 августа по 6 сентября 2015 года в Киеве по адресу Днепровская набережная, 33, в ТЦ "Аркадия"... arr3АКЦИЯ "С 8 МАРТА"Милые женщины! Наш магазин поздравляет Вас С ПРАЗДНИКОМ ВЕСНЫ И ЦВЕТОВ !!! А чтобы ваши любимые и... arr3Добавлен новый ассортимент пазлов CastorlandУважаемые клиенты и посетители нашего интернет- магазина! Спешим сообщить Вам, что...

Главная » Руководства по ремонту » Ford » Книги по ремонту Ford Kuga

Книги и руководства по ремонту и инструкции по эксплуатации Ford Kuga (Форд Куга)

Купить книгу по ремонту <strong>Ford Kuga</strong> - ремонт, эксплуатация, техническое обслуживание, электросхемы, каталог деталей


UAH
UAH
Параметры

Руководство по эксплуатации автомобилей Ford Kuga - Книги по ремонту и техническому обслуживанию автомобилей Форд Куга в интернет-магазине knigi1886 - краткий обзор по издательствам:
Пропонована книга приємно дивує якістю видання, великою кількістю наочного матеріалу – фотографій і схем, що пояснюють буквально кожен практичний крок і кожне теоретичне положення основного тексту книги. Тому дане книга по ремонту Форд Куга ідеально підходить для практичної діяльності в різних умовах, будь то екстрена лагодження машини на дорозі, обслуговування в гаражі або ремонт в солідному автосервісі. Треба сказати, що автори виклали весь цей матеріал максимально зрозуміло і доступно, щоб навіть не дуже досвідчений читач зміг розібратися у всіх нюансах прикладної діяльності з машиною та її устрій. Звичайно ж, для активних користувачів представляють інтерес заходи безпеки при ремонті і ТО кросовера, які є в книзі. Абсолютно всім знадобляться корисні поради від авторів книги – компетентних ремонтників. Крім цього, під обкладинкою мануалі знайдеться корисний огляд конструкції даного Форда, так що ви побачите, як саме влаштована машина і які її складові. Прямим продовженням цієї теми служить повна інструкція по експлуатації FORD KUGA, а вона, в свою чергу, триває відомостями з технічного обслуговування автомобіля. Остання тема висвітлена дуже добре, показані всі перевірочні процедури, необхідні за регламентом, вказані необхідні інструменти та матеріали.

Видавництво «Моноліт» особливо добре тим, що всі книги, призначені для майстрів і любителів чотириколісної техніки, готують виключно досвідчені фахівці. Автори завжди знають, яка інформація є найбільш важливою і корисною для читача і як піднести навіть непрості питання у найбільш наочній і доступному вигляді. Таким чином, книга по ремонту Форд Куга стане гарною опорою в разі непередбачених дорожніх поломок. Всі вказівки, як теоретичного, так і прикладного характеру, викладені у книзі чітко і послідовно, кожна невелика частина прикладного тексту забезпечена схемами та фотографіями, кресленнями. Завдяки зручній структурі книги, пошук важливих відомостей здійснюється навіть швидше, ніж за допомогою комп'ютера в Мережі. У пропонованому посібнику ви знайдете як загальні відомості про кросовер Форд, так і приватні деталі, дуже важливі для правильного обслуговування і ремонту техніки. Автори наводять правила безпеки, необхідні при ремонті, ТО, управлінні машиною. Важливим для розуміння Форда і огляд його конструкції з прикладами всіх складових, їх роботи та пристрої. Ілюстрована інструкція по експлуатації Ford Kuga допоможе водієві дізнатися про всі можливості машини і враховувати їх собі на користь, не допускаючи помилок. Окремим розділом представлені основи технічного обслуговування Форда цієї моделі, в окремих параграфах розглянуті всі профілактичні перевірки та інші процедури, вказаний інтервал їх проведення.

Всі автовласники машини Форд знають, що спеціалізовані центри по ремонту автомобілів даної марки зосереджені у великих містах, всередині них або ж неподалік. Якщо ж таких поруч не спостерігається, то зі сто відсотковою впевненістю вони будуть поблизу головних магістралей. За минуле десятиліття, не враховуючи, що дуже різко зросла кількість самих різних марок авто, більшість вітчизняних тих сервісів збільшили свій рівень обслуговування в кращу сторону. Коли ви перебуваєте в дорозі всяке може статися, даний вираз ставитися особливо, прямо сказати не найкращим дорогах нашої країни, саме з цього не варто забувати про ці речі, навіть якщо ви є власником дуже надійної техніки, яка служить вам вірою і правої вже не перший рік, до речі, до такого виду техніки можна віднести компактний позашляховик Форд Куга. Адже Форс-Мажор не можна передбачити. Ось саме в ті самі моменти Форс-Мажору, коли по близькості немає нікого, хто зможе надати вам допомогу, ось в цей час вам знадобиться мануал по обслуговування автомобіля Ford Kuga. Даний манул насправді здатний зіграти велику роль, і стати для вас рятувальним кругом в непередбаченій ситуації. Звичайно, тут потрібно враховувати лише ті проблеми з вашою машиною, який можливо усунути своїми руками.

ZjZkYTF