» ЗНО Английский язык
Как подготовиться к ЗНО по Английскому языку

Ми впевнені, що кожен хто планує скласти іспит ЗНО 2018 з Англійскої мови на найвищій бал знайде наш интернет магазин особливо корисним.

Час ЗНО зазвичай дуже складний період у житті кожного. Пригадайте, як Ви відчуваєте себе на передодні іспиту: нервуєте чи намагаєтесь ще раз повторити матеріал. Встигаєте приділити час друзям чи з головою пирнаєте у навчання.

Проблеми зазвичай в тому, що навіть коли людина дуже добре знає мову, тобто спілкуєтся нею, робить без помилок граматичні вправи але не має навичок складання тестів, то їй дуже легко розгубитися і згаете час на самому іспиті.

Посібники до ЗНО з Англійської мови шляхом пояснення, тренування і закріплення проведуть по трем частинам теста:

  • Читання
  • Використання мови
  • Письмо

У якись момент Ви можете відчути ніби все ваше життя обертається вокруг ЗНО 2018. Нащастя є декілька речей, які Ви зможите зробити, щоб пройти цей період легше.

По-перше треба зрозуміти навчальний план. Тобто шо треба вивчати і те, що Ви повині знати за кожну частину іспиту. Озброївшись цією інформацією принаймі будете знати, що треба знати навіть якщо Ви це ще не знаєте.

По-друге треба зрозуміти систему оцінювання.

По-третте важлево розробити план підготовки до ЗНО з Англійскої мови.

Добре починати готуватись до іспиту зазделегіть і мати достатньо часу. Вчителі говорят, що взгалі ,то простіше проводіти невилику кількість часу щодня. Переглядати матеріал протягом тривалого періоду, ніж намагатися втиснути все в голову в ніч перед ЗНО. Але різні стратегії для різних людей. Ви потрібні знайти модель яка працує саме для вас.

Одна добра порада - зробіть підготовку звичкою! Розглядайте її как роботу і робіть певний час на день не залежно є у Вас бажання чи ні. Будемо відвертими, ніхто ні коли не відчуває великого бажання готуватись до ЗНО з Англійської мови, але якщо зробити це звичкою, яка завжди починаєтся і закінчуєтся в той самий час, Ви знайдете підготовку набагато простішою.

Ще одно хороша порада - урізноманітнювати свою підготовку і ми пропонуємо для цього такі варіанти посібників:

ЗНО 2018 Английский язык - Евчук издательство Абетка ЗНО 2018 Английский язык - Валігура зразки от издательства Абетка ЗНО 2018 Английский язык - Мясоєдова от издательства Літера ЗНО 2018 Английский язык - Валигура від видавництва ПіП ЗНО 2018 Английский язык - Кузнецова от издательства Весна
ЗНО Англійська мова. Довідник+тести. Автор Євчук ЗНО Англійска мова. Зразки завдань з розгорнутою відповіддю. Автор Валігура

ЗНО Англійська мова. Типові тестові завдання. Автор Мясоєдова

ЗНО Англійська мова. Комплексне видання. Автор Валігура Крок до ВНЗ Англійська мова. Комплексний довідник. Автор Кузнецова.МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Создано системой www.webareal.com.ua

ZDM1O