КОНТАКТЫ

Интернет-магазин "Книги 1886"
г. Киев, ул. Вербовая 17
тел.: (066) 49-555-31
факс: (093) 925-25-69
напишите нам
(068) 965-12-50 - Viber

НОВОСТИ

arr3Amazon под огнем за удаления рецензий на книги16.06.2018 Amazon попала под огонь за удаление отзывов из своих списков онлайн-книг, а у некоторых... arr307.03.2018 Повышение цен Pearson Longman Дорогие посетители и клиенты нашего магазина! Сообщаем Вам о плановом подорожании учебников по... arr306.02.2017 об образовании в ЯпонииТрадиционное образование в Японии В течении многих последних лет Япония занимает первое место в... arr312.12.2016 добавлен плейлист Детская литератураУважаемые посетители интернет-магазина knigi1886! Сообщаем Вам, что с 12.12.2016 на нашей... arr328.11.2016 добавлены новые видеообзоры для 1, 2 и 3 классаУважаемые клиенты интернет-магазина KNIGI1886! Информируем Вас о том, что команда нашего... arr3С новым 2016 годом Knigi1886.com.ua поздравляет Вас с наступающим Новым годом! Искренне желаем Вам в будущем... arr3Школьная Ярмарка в ТЦ "Аркадия"С 15 августа по 6 сентября 2015 года в Киеве по адресу Днепровская набережная, 33, в ТЦ "Аркадия"... arr3АКЦИЯ "С 8 МАРТА"Милые женщины! Наш магазин поздравляет Вас С ПРАЗДНИКОМ ВЕСНЫ И ЦВЕТОВ !!! А чтобы ваши любимые и... arr3Добавлен новый ассортимент пазлов CastorlandУважаемые клиенты и посетители нашего интернет- магазина! Спешим сообщить Вам, что...

» ЗНО Английский язык
Как подготовиться к ЗНО по Английскому языку

Ми впевнені, що кожен хто планує скласти іспит ЗНО 2018 з Англійскої мови на найвищій бал знайде наш интернет магазин особливо корисним.

Час ЗНО зазвичай дуже складний період у житті кожного. Пригадайте, як Ви відчуваєте себе на передодні іспиту: нервуєте чи намагаєтесь ще раз повторити матеріал. Встигаєте приділити час друзям чи з головою пирнаєте у навчання.

Проблеми зазвичай в тому, що навіть коли людина дуже добре знає мову, тобто спілкуєтся нею, робить без помилок граматичні вправи але не має навичок складання тестів, то їй дуже легко розгубитися і згаете час на самому іспиті.

Посібники до ЗНО з Англійської мови шляхом пояснення, тренування і закріплення проведуть по трем частинам теста:

  • Читання
  • Використання мови
  • Письмо

У якись момент Ви можете відчути ніби все ваше життя обертається вокруг ЗНО 2018. Нащастя є декілька речей, які Ви зможите зробити, щоб пройти цей період легше.

По-перше треба зрозуміти навчальний план. Тобто шо треба вивчати і те, що Ви повині знати за кожну частину іспиту. Озброївшись цією інформацією принаймі будете знати, що треба знати навіть якщо Ви це ще не знаєте.

По-друге треба зрозуміти систему оцінювання.

По-третте важлево розробити план підготовки до ЗНО з Англійскої мови.

Добре починати готуватись до іспиту зазделегіть і мати достатньо часу. Вчителі говорят, що взгалі ,то простіше проводіти невилику кількість часу щодня. Переглядати матеріал протягом тривалого періоду, ніж намагатися втиснути все в голову в ніч перед ЗНО. Але різні стратегії для різних людей. Ви потрібні знайти модель яка працує саме для вас.

Одна добра порада - зробіть підготовку звичкою! Розглядайте її как роботу і робіть певний час на день не залежно є у Вас бажання чи ні. Будемо відвертими, ніхто ні коли не відчуває великого бажання готуватись до ЗНО з Англійської мови, але якщо зробити це звичкою, яка завжди починаєтся і закінчуєтся в той самий час, Ви знайдете підготовку набагато простішою.

Ще одно хороша порада - урізноманітнювати свою підготовку і ми пропонуємо для цього такі варіанти посібників:

ЗНО 2018 Английский язык - Евчук издательство Абетка ЗНО 2018 Английский язык - Валігура зразки от издательства Абетка ЗНО 2018 Английский язык - Мясоєдова от издательства Літера ЗНО 2018 Английский язык - Валигура від видавництва ПіП ЗНО 2018 Английский язык - Кузнецова от издательства Весна
ЗНО Англійська мова. Довідник+тести. Автор Євчук ЗНО Англійска мова. Зразки завдань з розгорнутою відповіддю. Автор Валігура

ЗНО Англійська мова. Типові тестові завдання. Автор Мясоєдова

ЗНО Англійська мова. Комплексне видання. Автор Валігура Крок до ВНЗ Англійська мова. Комплексний довідник. Автор Кузнецова.МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

NWNlZGVlN