» ЗНО Биология
Как подготовиться к ЗНО по Биологии

Добрий день! Мета цієї статті - розглянути, яку користь можуть принести посібники для підготовки до ЗНО 2018 з Біології.

Коли Ви готуєтесь до складання ЗНО з Біології, окрім підручників, різноманітних аудіо курсів, також можна і треба широко використовувати спеціально створені посібники до ЗНО. Авторами ціх примірників є вчителі, які моють доволі глибокий рівень знань з біології і та намагаються надати інформацію щодо якогось окремого питання більш доступною для Вас мовою. Тобто більш складні процеси пояснені простими та зрозумилими словами. Таким чином при подготовці до ЗНО 2018 працюйте з посібниками, аналізуйте і підвищуйте свій рівень знань з біології.

Дуже радимо, готуючись до складання Біології значну увагу приділяти різноманітним рисункам, які зустрічаются як у підручниках тах і в великій кількости знаходятся в інтернет. Справа в тому, що в багатьох тестах, які виносяться на ЗНО 2018 дуже часто зустрічаються завдання де необхідно впізнати ту чи іншу клітину, той чи інший орган, систему органів. Якщо Ви цією інформацією не володієте - найвищій бал отримати на іспиті не можливо. Тому кожний рисунок треба уважно роздивитися, розібратися, проанализувати і ця інформація обов'язково зачепиться у Вас в голові, скільки наша пам'ять краще засвоює саме образи, які ми бачимо.

Як показує досвіт, дуже часто у майбутніх абітурієнтів, які плануют здавати ЗНО з Біології виникають проблеми з вирішення задач з цієї дісциплини. Умовно всі задачі можна поділити на три типи:

  • задачі з молекулярної біології
  • задачі з генетики
  • задача з єкології

Як правило різні складощі виникають саме с задачами перших двох типів. Задачі з єкології доволі не складні - необхідно знати деяки особливості для того, щоб їх успішно вирішувати. Радимо Вам звернути увагу, при підготовці ЗНО 2018 з Біології, на задачі з молекулярної біології та генетики. НЕ обхідно навчатися іх вирішувати. З цим допоможуть посібники та збірники тестових завдань. Наприклад:

ЗНО 2018 Биология - Біда від видавництва Літера ЗНО 2018 Биология - Соболь від видавництва Абетка ЗНО 2018 Биология - 1250+ Тести Соболь от издательства Абетка ЗНО 2018 Биология - Барна від видавництва ПІП ЗНО 2018 Биология - Мотузный - лучшее для ЗНО
Біологія. Довідник для абітурієнтів та школярів. Автор Біда ЗНО Біологія. Довідник+тести. Автор Соболь ЗНО Біологія. Збірник тестових завдань. Автор Соболь ЗНО Біологія. Збірник тестових завдань. Автор Барна Біологія. Поглиблений курс. Автор МотузнийМНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Создано системой www.webareal.com.ua

MDIwZD