ОБЗОР КНИГ

arr3Домашняя пекарня. Полное руководство по выпечке от профессионалов15.01.2019 Домашняя пекарня. Полное руководство по выпечке от профессионалов - это всеобъемлющее... arr3Домашний фирменный алкоголь - cвари сам13.01.2019 Эта кулинарная книга в твердом переплете не только хорошо написана, но и имеет очень... arr3Вся Франция: 365 рецептов из всех провинций - легендарный шеф-повар2019-01-07 Увлеченные кулинарным искусством, начинающие или истинные гурманы, вы будете рады открыть... arr3Дилемма всеядного: шокирующее исследование рациона современного человека2019-01-06 Учитывая то, что в наши дни потребители из среднего класса получают огромное количество... arr3Вино. Иллюстрированный курс, Нэман Офели - Вино не ракетостроение2019-01-06 Я люблю узнавать о вине, но найти правильную винную книгу может быть сложно. У... arr3Большая книга кофе, Стивенсон Тристан - Золотая коллекция04.01.2019 «Большая книга кофе» Тристана Стивенса является отличным справочником по всем вопросам о... arr3Виски. Полный справочник Джо Кларка - более 200 лучших виски2018-12-31   Виски. Полный справочник представляет собой увлекательное введение в самые... arr3Безумно сексуальная кухня - книга о здоровой натуральной пище2018-12-29 В « Безумно сексуальной кухне» автор, которая создала свою здоровую диету, теперь делает... arr3Вино. Полный справочник, Оз Кларк - гуру о вине2018-12-28 Оз Кларк, написавший книгу "Вино. Полный справочник", самый любимый винный гид нашего... arr3Вино Курс Ендрю Джеффорда - Хотите узнать больше о вине?2018-12-26 Если вы ищете путь в этот богатый и увлекательный мир вина, пусть Эндрю Джеффорд будет... arr3Fast Cooking: 20 минут, чтобы накормить и удивить - Бестселлер BBC2018-12-26 «Эта книга "Fast Cooking: 20 минут, чтобы накормить и удивить"- коллекция блюд,... arr3Книга "Азбука вкуса", Карен Пейдж - Кулинарная не кулинарная книга2018-12-26 Книга "Азбука вкуса": основное руководство по кулинарному творчеству, основанное на... arr3Wine Folly. Вино. Практический путеводитель - одно из лучших руководств2018-12-25 Wine Folly. Вино. Практический путиводитель - одно из лучших руководств для начинающих, с... arr3Simplissime: Самая простая кулинарная книга - Мировой бестселлер2018-12-25. Название замечательной новой кулинарной книги Жана-Франсуа Малле « Simplissime - самая... arr3Курс элементарной кулинарии - Гордон Рамзи - Лучшее2018-12-25   Книга "Курс элементарной кулинарии" Гордона Рамзи вышла довольно давно. Вы,...

КОНТАКТЫ

Интернет-магазин "Книги 1886"
г. Киев, ул. Вербовая 17
тел.: (066) 49-555-31
факс: (093) 925-25-69
напишите нам
(068) 965-12-50 - Viber

» ЗНО История Украины
Как подготовиться к ЗНО по Истории Украины

Для того, щоб якісно підготуватись до ЗНО 2018 з Історії Украіни треба достатньо богато повчити, але це задача цілком реальна. Скажім можна не знати кожну дату до дня і не ідеально орієнтуватись абсолютно в усіх періодах. В чому всеж таки секрет високого балу по ЗНО з Історії УКраїни:

  • Обов'язково прочитайте програму ЗНО з Історії - це критично важливо, таму що в програмі записано всі теми за якими ВАМ будуть задавати запитання.
  • Надрукуйте завдання минулих років. По-перше розвяжіть та перевірте їх. Так Ви зрозумієте на скільки приблизно знаєте програму з Історії України. По-друге в завданнях цього року можуть зустрічатися тести з минулих ЗНО.

Завдання з Історії умовно можна поділити на п'ять категорій:

  1. звичайні тестові завдання
  2. персоналії
  3. дати (з переліку в программі)
  4. карти
  5. пам'ятки мистецтва та архитектури

1.  Головне, звісно, в цілому орієнтуватися в Історії України. Під час підготовки достатньо користуватися кількома посібниками спеціально розробленими до ЗНО 2018:

ЗНО 2018 История Украины - Гісем від видавництва Абетка Історія України. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА. Автор Гісем О.В.
ЗНО 2018 История Украины - Панчук от издательства ПІП ЗНО Історія України. Комплексне видання. Автор Панчук І.
ЗНО 2018 История Украины - Панчук, тренажер від видавництва ПІП ЗНО Історія України. Тренажер для підготовки до ЗНО та ДПА.
ЗНО 2018 История Украины - Гисем, памятки архитектури ЗНО Історія України. Пам'ятки архитектури та образотворчого мистецтва. Персоналії обов'язкові до розпізнавання + ТЕСТИ.
ЗНО 2018 История Украины - Кульчицкий от издательства Литера Історія України. Повний курс підготовки для вступу до вищіх навчальних закладів.

2.  Персоналії - їх перелік є в програмі ЗНО. Ви маєте пізнавати їх за зображенням, а також знати основні досягнення.

3.  Обов'язковий перелік дат. Може здатися абсолютно очевидно, але багато людей взагалі його не знає. Найкращій спосіб вчити дати який ми пропонуєму - це картки (з однієї сторони дата, з іншої сторони подія).

4.  Скажімо Вам дають карту періоду Другої Світової Війни і треба вказати події якого року на ній зображені. Але від того, що ви візмете книжку, розгорнете її - подивитесь карту і згорнете, нічого не змінеться. Ми пропонуємо друкувати карті з інтернету та позначати на них необхідні теріторії та інше.

5.  Пам'ятки архитектури. Які запитання можуть бути за ними. По-перше впізнати пам'ятку за її фотографиєю. По-друге відповісти на прості запитання щодо неї. Наприклад, вказати стиль мистецтва в якому була створена пам'ятка. Однак потрібно пам'ятати, що одна будівля з двох сторін може виглядати по різному. Тому треба створити фонд, в якому до кожної пам'ятки додавати максимум фото, які тількі є в гугл картинках.

На цьому всі секрети для успішного ЗНО з Історії України закінчилися. Повний перелік підготовчого матеріала можна переглянути в розділі ЗНО


МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

NDA4ZGMx