КОНТАКТЫ

Интернет-магазин "Книги 1886"
г. Киев, ул. Вербовая 17
тел.: (066) 49-555-31
факс: (093) 925-25-69
напишите нам
(068) 965-12-50 - Viber

НОВОСТИ

arr3Харлан Эллисон, писатель-фантаст, умер на 84 году жизни 30.06.2018 Харлан Эллисон, яростно плодовитый писатель, чья научная фантастика и фантастические... arr3Oxford English Dictionary просит членов общественности представить региональные слова22.06.2018. Oxford University Press просит представителей общественности предоставить местные слова,... arr3Amazon под огнем за удаления рецензий на книги16.06.2018 Amazon попала под огонь за удаление отзывов из своих списков онлайн-книг, а у некоторых... arr307.03.2018 Повышение цен Pearson Longman Дорогие посетители и клиенты нашего магазина! Сообщаем Вам о плановом подорожании учебников по... arr306.02.2017 об образовании в ЯпонииТрадиционное образование в Японии В течении многих последних лет Япония занимает первое место в... arr312.12.2016 добавлен плейлист Детская литератураУважаемые посетители интернет-магазина knigi1886! Сообщаем Вам, что с 12.12.2016 на нашей... arr328.11.2016 добавлены новые видеообзоры для 1, 2 и 3 классаУважаемые клиенты интернет-магазина KNIGI1886! Информируем Вас о том, что команда нашего... arr3С новым 2016 годом Knigi1886.com.ua поздравляет Вас с наступающим Новым годом! Искренне желаем Вам в будущем... arr3Школьная Ярмарка в ТЦ "Аркадия"С 15 августа по 6 сентября 2015 года в Киеве по адресу Днепровская набережная, 33, в ТЦ "Аркадия"... arr3АКЦИЯ "С 8 МАРТА"Милые женщины! Наш магазин поздравляет Вас С ПРАЗДНИКОМ ВЕСНЫ И ЦВЕТОВ !!! А чтобы ваши любимые и... arr3Добавлен новый ассортимент пазлов CastorlandУважаемые клиенты и посетители нашего интернет- магазина! Спешим сообщить Вам, что...

» ЗНО История Украины
Как подготовиться к ЗНО по Истории Украины

Для того, щоб якісно підготуватись до ЗНО 2018 з Історії Украіни треба достатньо богато повчити, але це задача цілком реальна. Скажім можна не знати кожну дату до дня і не ідеально орієнтуватись абсолютно в усіх періодах. В чому всеж таки секрет високого балу по ЗНО з Історії УКраїни:

  • Обов'язково прочитайте програму ЗНО з Історії - це критично важливо, таму що в програмі записано всі теми за якими ВАМ будуть задавати запитання.
  • Надрукуйте завдання минулих років. По-перше розвяжіть та перевірте їх. Так Ви зрозумієте на скільки приблизно знаєте програму з Історії України. По-друге в завданнях цього року можуть зустрічатися тести з минулих ЗНО.

Завдання з Історії умовно можна поділити на п'ять категорій:

  1. звичайні тестові завдання
  2. персоналії
  3. дати (з переліку в программі)
  4. карти
  5. пам'ятки мистецтва та архитектури

1.  Головне, звісно, в цілому орієнтуватися в Історії України. Під час підготовки достатньо користуватися кількома посібниками спеціально розробленими до ЗНО 2018:

ЗНО 2018 История Украины - Гісем від видавництва Абетка Історія України. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА. Автор Гісем О.В.
ЗНО 2018 История Украины - Панчук от издательства ПІП ЗНО Історія України. Комплексне видання. Автор Панчук І.
ЗНО 2018 История Украины - Панчук, тренажер від видавництва ПІП ЗНО Історія України. Тренажер для підготовки до ЗНО та ДПА.
ЗНО 2018 История Украины - Гисем, памятки архитектури ЗНО Історія України. Пам'ятки архитектури та образотворчого мистецтва. Персоналії обов'язкові до розпізнавання + ТЕСТИ.
ЗНО 2018 История Украины - Кульчицкий от издательства Литера Історія України. Повний курс підготовки для вступу до вищіх навчальних закладів.

2.  Персоналії - їх перелік є в програмі ЗНО. Ви маєте пізнавати їх за зображенням, а також знати основні досягнення.

3.  Обов'язковий перелік дат. Може здатися абсолютно очевидно, але багато людей взагалі його не знає. Найкращій спосіб вчити дати який ми пропонуєму - це картки (з однієї сторони дата, з іншої сторони подія).

4.  Скажімо Вам дають карту періоду Другої Світової Війни і треба вказати події якого року на ній зображені. Але від того, що ви візмете книжку, розгорнете її - подивитесь карту і згорнете, нічого не змінеться. Ми пропонуємо друкувати карті з інтернету та позначати на них необхідні теріторії та інше.

5.  Пам'ятки архитектури. Які запитання можуть бути за ними. По-перше впізнати пам'ятку за її фотографиєю. По-друге відповісти на прості запитання щодо неї. Наприклад, вказати стиль мистецтва в якому була створена пам'ятка. Однак потрібно пам'ятати, що одна будівля з двох сторін може виглядати по різному. Тому треба створити фонд, в якому до кожної пам'ятки додавати максимум фото, які тількі є в гугл картинках.

На цьому всі секрети для успішного ЗНО з Історії України закінчилися. Повний перелік підготовчого матеріала можна переглянути в розділі ЗНО


МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Y2Y3NzBmY