КОНТАКТЫ

Интернет-магазин "Книги 1886"
г. Киев, ул. Вербовая 17
тел.: (066) 49-555-31
факс: (093) 925-25-69
напишите нам
(068) 965-12-50 - Viber

НОВОСТИ

arr3Amazon под огнем за удаления рецензий на книги16.06.2018 Amazon попала под огонь за удаление отзывов из своих списков онлайн-книг, а у некоторых... arr307.03.2018 Повышение цен Pearson Longman Дорогие посетители и клиенты нашего магазина! Сообщаем Вам о плановом подорожании учебников по... arr306.02.2017 об образовании в ЯпонииТрадиционное образование в Японии В течении многих последних лет Япония занимает первое место в... arr312.12.2016 добавлен плейлист Детская литератураУважаемые посетители интернет-магазина knigi1886! Сообщаем Вам, что с 12.12.2016 на нашей... arr328.11.2016 добавлены новые видеообзоры для 1, 2 и 3 классаУважаемые клиенты интернет-магазина KNIGI1886! Информируем Вас о том, что команда нашего... arr3С новым 2016 годом Knigi1886.com.ua поздравляет Вас с наступающим Новым годом! Искренне желаем Вам в будущем... arr3Школьная Ярмарка в ТЦ "Аркадия"С 15 августа по 6 сентября 2015 года в Киеве по адресу Днепровская набережная, 33, в ТЦ "Аркадия"... arr3АКЦИЯ "С 8 МАРТА"Милые женщины! Наш магазин поздравляет Вас С ПРАЗДНИКОМ ВЕСНЫ И ЦВЕТОВ !!! А чтобы ваши любимые и... arr3Добавлен новый ассортимент пазлов CastorlandУважаемые клиенты и посетители нашего интернет- магазина! Спешим сообщить Вам, что...

» ЗНО История Украины
Как подготовиться к ЗНО по Истории Украины

Для того, щоб якісно підготуватись до ЗНО 2018 з Історії Украіни треба достатньо богато повчити, але це задача цілком реальна. Скажім можна не знати кожну дату до дня і не ідеально орієнтуватись абсолютно в усіх періодах. В чому всеж таки секрет високого балу по ЗНО з Історії УКраїни:

  • Обов'язково прочитайте програму ЗНО з Історії - це критично важливо, таму що в програмі записано всі теми за якими ВАМ будуть задавати запитання.
  • Надрукуйте завдання минулих років. По-перше розвяжіть та перевірте їх. Так Ви зрозумієте на скільки приблизно знаєте програму з Історії України. По-друге в завданнях цього року можуть зустрічатися тести з минулих ЗНО.

Завдання з Історії умовно можна поділити на п'ять категорій:

  1. звичайні тестові завдання
  2. персоналії
  3. дати (з переліку в программі)
  4. карти
  5. пам'ятки мистецтва та архитектури

1.  Головне, звісно, в цілому орієнтуватися в Історії України. Під час підготовки достатньо користуватися кількома посібниками спеціально розробленими до ЗНО 2018:

ЗНО 2018 История Украины - Гісем від видавництва Абетка Історія України. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА. Автор Гісем О.В.
ЗНО 2018 История Украины - Панчук от издательства ПІП ЗНО Історія України. Комплексне видання. Автор Панчук І.
ЗНО 2018 История Украины - Панчук, тренажер від видавництва ПІП ЗНО Історія України. Тренажер для підготовки до ЗНО та ДПА.
ЗНО 2018 История Украины - Гисем, памятки архитектури ЗНО Історія України. Пам'ятки архитектури та образотворчого мистецтва. Персоналії обов'язкові до розпізнавання + ТЕСТИ.
ЗНО 2018 История Украины - Кульчицкий от издательства Литера Історія України. Повний курс підготовки для вступу до вищіх навчальних закладів.

2.  Персоналії - їх перелік є в програмі ЗНО. Ви маєте пізнавати їх за зображенням, а також знати основні досягнення.

3.  Обов'язковий перелік дат. Може здатися абсолютно очевидно, але багато людей взагалі його не знає. Найкращій спосіб вчити дати який ми пропонуєму - це картки (з однієї сторони дата, з іншої сторони подія).

4.  Скажімо Вам дають карту періоду Другої Світової Війни і треба вказати події якого року на ній зображені. Але від того, що ви візмете книжку, розгорнете її - подивитесь карту і згорнете, нічого не змінеться. Ми пропонуємо друкувати карті з інтернету та позначати на них необхідні теріторії та інше.

5.  Пам'ятки архитектури. Які запитання можуть бути за ними. По-перше впізнати пам'ятку за її фотографиєю. По-друге відповісти на прості запитання щодо неї. Наприклад, вказати стиль мистецтва в якому була створена пам'ятка. Однак потрібно пам'ятати, що одна будівля з двох сторін може виглядати по різному. Тому треба створити фонд, в якому до кожної пам'ятки додавати максимум фото, які тількі є в гугл картинках.

На цьому всі секрети для успішного ЗНО з Історії України закінчилися. Повний перелік підготовчого матеріала можна переглянути в розділі ЗНО


МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Y2UyOGY1Mm